Historie

stroj.jpg

Jednatel společnosti Jan Pacal začal podnikat v roce 1998 v autodopravě a zámečnictví. vydrcovac.jpgSvoji podnikatelskou činnost prováděl ve sklepních prostorách svého rodinného domu, kde vznikala celá řada strojů a zařízení. Některá z nich šla i na export. Když se výroba začala rozšiřovat a poptávek přibývalo, začaly sklepní prostory rodinného domu nevyhovovat. 

 

 

Proto se rozhodl zakoupit v roce 1999 pozemky bývalého hospodářského stavení. Tomu se stejného roku v

hospastavenia1.jpg

zimě, propadla střecha. Postupem času se část budovy, která byla v pořádku zrekonstuovala. Do těchto zrekonstruovaných prostor se přestěhovala celá výroba a v roce 2004 založil Jan Pacal se svým synem společnost JPL kovo s.r.o.  

 

 

 


areal-1.jpgNásledně se zbytek budovy strhl a začala výstavba nových prostor včetně nových základů. Po dokončení nových prostor byly strženy i původní zrekonstruované prostory a místo nich byly postaveny nové. V roce 2007 byl zbourán i seník, který patřil k původnímu hospodářskému stavení. Téhož roku začala stavba nové moderní haly, která byla v roce 2008 dokončena. Byla také položena zámková dlažba po celém objektu firmy JPL kovo s.r.o.  Některé fotografie najdete zde.

Příjmeme pracovníky:


Mistr výroby

konstruktér

Obsluha CNC - praxe vítána.

Svářeče - praxe vítána

 

Realizován projekt školící středisko, za podpory evropského fondu pro regonální rozvoj investice do vaší budoucnosti

 

eua1.jpg

 

JPL kovo s.r.o.
Svařenov 35
Velké Meziříčí
594 01

Voip: 561 110 486
e-mail: jplkovo@jplkovo.cz


JPL KovoJPL KovoJPL KovoJPL KovoJPL KovoJPL Kovo
cz en de

© 2010, JPL kovo s.r.o. www stránky a optimalizace Autograph, Admin NG